Nová Tehelňa

LKAS Nová tehelňa
Share on facebook
Zdieľať na Facebooku
Share on email
Poslať e-mailom

Prvá etapa sa zameriava na výstavbu dvoch menších viladomov, kde je spolu 20 bytových jednotiek a jedného väčšieho bytového domu, kde je spolu 36 bytových jednotiek. Okrem bývania poskytne bytový dom aj niekoľko priestorov pre občiansku vybavenosť.

www.novatehelna.sk

Informácie o projekte:

viladomy: 2
bytové domy:
1
bytové jednotky: 56
rozsah prác: na kľúč
začiatok prác: jún, 2019
odovzdanie: 2020

Bytový dom B1 projektu Nová Tehelňa, dosahuje výšku 5 nadzemných podlaží. Menšie bytové domy (viladomy) A3 a A4 dosahujú výšku 3 nadzemných podlaží. Celkový počet bytových jednotiek je 56. Prvé nadzemné podlažie bytového domu B1 obsahuje obchodné priestory, parkovacie miesta a pivničné kobky. Stavby sú založené na základovej doske hrúbky 400 mm s použitím vodotesného betónu. Hrubá stavba je zložená z monolitickej železobetónovej konštrukcie v kombinácii s pálenou tehlou a sádrokartónovými priečkami. Jednotlivé podlažia sú prepojené železobetónovým monolitickým schodiskom. V bytovom dome B1 sú navyše 2 výťahy. Strechy bytových domov sú ploché, s použitím hydroizolačnej PVC fólie s ochrannou štrkovou vrstvou alebo vyhotovené ako zelené strechy. Vonkajšie výplňové konštrukcie bytov sú plastové. Výplňové konštrukcie obchodných priestorov a vchodové dvere do bytových domov sú hliníkové. Vchodové dvere do bytov sú bezpečnostné a protipožiarne. Fasáda bytových domov pozostáva z kontaktného zatepľovacieho systému a vonkajšej silikátovej omietky. Nad obchodnými priestormi je prevetrávaná fasáda, s použitím cementotrieskových fasádnych dosiek Cetris. V interiéri je použitá sadrová omietka.

Galéria

Novinky z projektu

rodinny dvojdom Senec

Rodinný dvojdom – Senec

Ďalším realizovaným stavebným projektom bola dostavba rodinného dvojdomu. Stavba sa nachádza blízko centra mesta Senec a je súčasťou projektu Nová tehelňa. Dvojdom pozostáva z dvoch rodinných domov

viac »
LKAS logo

Táto stránka používa súbory cookies. Jej používaním súhlasíte s ukladaním súborov cookies vo Vašom zariadení.